Telecom News - מכרז הפקת "ערוץ הכנסת" מסעיר את המעורבים, בניסיון "למצוא אשם" בפרשה

מכרז הפקת "ערוץ הכנסת" מסעיר את המעורבים, בניסיון "למצוא אשם" בפרשה

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> מכרז הפקת "ערוץ הכנסת" מסעיר את המעורבים, בניסיון "למצוא אשם" בפרשה
חשיפה: יו"ר מועצת הכבלים והלוויין ד"ר יפעת בן חי שגב ניסתה "להפיל את התיק" של הכאוס במכרז הפקת "ערוץ הכנסת", שבו "זכה" "ערוץ 20", נושא ה"תקוע בבוץ" עמוק בבג"ץ, על היועץ המשפטי של מועצת הכבלים והלוויין, שהדף את הטענה הזו בחדות ובבוטות.
מאת: אבי וייס, 4.12.17, 07:59ד"ר יפעת בן חי שגב

ניתוח: פרשת מכרז הפקת "ערוץ הכנסת" (שבו זכה "ערוץ 20"), מכרז, שנוהל ע"י יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, ד"ר יפעת בן חי שגב (בתמונה משמאל), בשת"פ מלא עם שניים מראשי משרד התקשורת (שמילה מימון ותמי לשם), מסרבת להירגע.

לכן שלחנו ביום 29.11.17 את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"אודה להתייחסות לפסקה הבאה:
חשד לתפירת מכרז הפקת שידורי הכנסת עבור ערוץ 20 ("ערוץ מורשת יהודית") ע"י המועצה לשידורי כבלים ולוויין, ממשיך להסעיר את המועצה ואת המעורבים בנושא לרבות בכירי משרד התקשורת והמשפטים.
היועץ המשפטי של המועצה עו"ד דוד (דודו) קובסניאנו הודיע לאחרונה על עזיבה. זאת, לאחר שזכה במכרז ליועמ"ש משרד התיירות, דבר ש"נפל" בהפתעה על יו"ר המועצה, ד"ר יפעת בן חי שגב, שהודיעה בישיבת המועצה האחרונה, שנערכה בשבוע שעבר, שלא תאפשר לקובסניאנו לעזוב, עד שלא יסייע לה לצאת מהפרשה של מכרז ערוץ הכנסת, שכידוע נדונה בימים אלה בבג"צ, שהגישו חדשות ערוץ 2 וערוץ 10 נגד המועצה.
כפי שנחשף לאחרונה ב-Telecom News, ד"ר בן חי שגב מנסה בתקופה האחרונה להרחיק עצמה מערוץ 20 וממכרז ערוץ הכנסת "הבעייתי" ולאחרונה אף התבשרה ע"י צמרת משרד המשפטים, שלא תזכה להגנה מצדם בבג"צ האמור (בינתיים, הבג"ץ נתן למועצה עוד חודש דחייה בהגשת תשובה סופית לבג"ץ), דבר המסבך אותה בהליכים העלולים להגיע לכדי פלילים. בניסיון נואש נוסף להרחיק עצמה מהמכרז, ניסתה ד"ר בן חי שגב לדווח בישיבת המועצה, שעו"ד דוד (דודו) קובסניאנו נושא באחריות [אישית] למכרז הכושל מאחר שנתן לה גיבוי משפטי למהלך. אולם, בצעד חסר תקדים ביקש עו"ד דוד (דודו) קובסניאנו, שיצויין בפרוטוקול, שדבריה של ד"ר בן חי שגב אינם נכונים.
כידוע, הדרג המקצועי, הן המשפטי והן הכלכלי של המועצה הצביע על הבעייתיות במכרז שידורי ערוץ הכנסת. אולם, חברי המועצה ויו"ר המועצה, ד"ר בן חי שגב בראשם, בחרו להתעלם מהדרג המקצועי ולהעניק את המכרז לערוץ 20 חסר הניסיון בשידורי אקטואליה. הדברים כמובן זכו להתייחסות מקיפה במסגרת הדיונים בבג"צ.
למיטב הערכתי, אין מנוס מפתיחה בחקירה בנוגע להצבעת חברי מועצת הכבלים במכרז שידורי הכנסת ובעיקר הצבעתם של נציגי משרד התקשורת מימון שמילה ותמי לשם וכן של יו"ר המועצה ד"ר בן חי שגב. בינתיים הבג"ץ עצר את זכיית ערוץ 20 וכאמור, על פי הידוע לנו, משרד המשפטים מסרב להגן על מועצת הכבלים והלוויין בפרשה זו. בשולי הדברים נציין, כי מיד לאחר הצבעתה של תמי לשם במכרז שידורי הכנסת כחברת מועצת הכבלים, היא עברה לעבוד במשרה חלקית בכנסת וגם דבר זה צריך להיחקר במסגרת אותה פרשה".

 
תגובה לא קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. לא להיות במתח, הסיכוי לקבל תגובה הוא לא גבוה...

את הפרשה החמורה ביותר הזו (של מכרז "ערוץ הכנסת"), פרשה, שכאמור, מסרבת להירגע, סקרנו באתר זה בהרחבה במספר רב של כתבות וחשיפות: כאןכאןכאןכאן, כאןכאן וכאן, למי שמתעניין בפרטים של השערוריה הפלילית והציבורית הזו. סיכמנו את סדרת הכתבות הזו בקריאה לפתיחה בחקירה פלילית בנושא, לאור כל מה שהתגלה עד כה בפרשה זו. 

יתרה מכך, ביום 16.11.17 שלחנו את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:

"אודה להתייחסות \ תגובתכם לפסקה הבאה:
ביום 5.11.17 הייתה אמורה יו"ר מועצת הכבלים והלוויין להודיע (בשם המועצה) לבג"צ את עמדת המועצה העדכנית לגבי מכרז הפקת "ערוץ הכנסת". אולם, המועצה הולכת ומסתבכת ולא מצליחה לגבש תשובה לבג"צ, אז המועצה ביקשה ארכה של חודש נוסף, כדי להקים ועדה, שתבדוק את התלונות על המכרז (?!).
יש להזכיר בעניין זה את תשובת חדשות ערוץ 2 לבג"צ מיום 5.11.17, שבה הם מותחים ביקורת קשה ביותר על המועצה לשידורי כבלים ולוויין ומספקים כותרת: "לא ניתן לסמוך על המועצה ("ועדת המכרזים")". ובין היתר, חדשות ערוץ 2 ענו לגלובס: "מחברת החדשות נמסר היום [5.11.17] בתגובה כי כפי שהיא: "הודיעה לבית המשפט, לא ניתן עוד לסמוך על ועדת המכרזים שתקיים - בפעם השלישית - דיון ענייני ונטול פניות ביחס לפגמים המהותיים שנפלו בהצעת ערוץ 20. ההתנהלות של ועדת המכרזים ביחס להצעת ערוץ 20 ולפגמים החמורים שנפלו בה מוכיחה כי בדיקת כלל ההצעות שהוגשו במסגרת המכרז על- ידי ועדת המכרזים לא נעשתה כראוי ולכן אין לתת אמון בהליך המכרז כולו. בנסיבות אלה, התוצאה המתחייבת היא ביטול ההליך המכרזי, כפי שהתבקש בין היתר בעתירת חברת החדשות".

תגובה לא קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. לא להיות במתח, הסיכוי לקבל תגובה לא גבוה... צמרת משרד התקשורת סבורה, שאם לא תשיב, הבעיה תיעלם מעצמה... מה שלא יקרה

"אור השמש הוא המטהר הטוב ביותר, ואור המנורה הוא השוטר היעיל ביותר", כך מצוטט לואי דמביץ ברנדייס, שופט בית המשפט העליון של ארצות הברית. באומרו כך, התווה את עקרון השקיפות במערכות הציבוריות כתרופה לשחיתות. דברים אלו שנאמרו על ידו ב-1914, נכונים שבעתיים גם היום. 

בדיוק כפי ש-Telecom News צפה, יו"ר מועצת הכבלים (ד"ר יפעת בן חי שגב), שפעלה (ביחד עם שותפיה לתרגיל: תמי לשם ושמילה מימון), לזכיית "ערוץ 20" במכרז "שידורי הכנסת", ממשיכה לפעול עכשיו בדיוק לכיוון ההפוך (המהפך קרה אחרי שהיא ראתה מה קרה למנכ"ל משרד התקשורת,שלמה פילבר), והיא פועלת במרץ בלתי נלאה ובאינטנסיביות להכשלת זכיית "ערוץ 20" במכרז ואולי אפילו (בניגווד גמור לדעת השר איוב קרא), לסגור אותו כליל, תוך שהיא מנסה "להרחיק עצמה מהאש".

כ"כ, יש מטרה נוספת במהלך הזה: "להסיט את האש" מהאישורים, שמועצת הכבלים והלוויין סיפקה ל-Yes, מה שהוביל, מוביל ויוביל להכנסות בהיקף של מיליארדים לשאול אלוביץ', על חשבון הכיס של עם ישראל, פרשה חמורה ביותר, מקבילה ונוספת לפרשה בגינה נחקר שלמה פילבר ושות'. לגבי פרשה זו פרסמנו את קריאתנו הברורה עם כל ההוכחות והתיעוד הרלבנטי לפרשה זו, תחת הכותרת: "חייבים לחקור את הסיוע שמועצת הכבלים והלוויין נתנה ל-Yes בניגוד לחוק". החקירה הזו גם תחשוף (אם תתקיים) את חלקם של ביבי נתניהו (כשר התקשורת דאז) ואבי גבאי (כמנכ"ל בזק דאז) בפרשה זו, נושא חמור בפני עצמו הראוי למאמר נפרד. 

יצויין, שבינתיים מתנהלת המועצה (מועצת הכבלים והלוויין) ללא שום נציג ממשרד התקשורת, לאחר ש-Telecom News חשף את הסכם ניגוד העניינים של מימון שמילה המונע ממנו לקחת חלק בפעילות המועצה והובלנו מהלך לסילוקו מהתפקיד, ולאחר שתמי לשם פרשה לגמלאות משירות המדינה והחלה לעבוד במשרה חלקית בכנסת, בוועדת הבחירות המרכזית (סוגייה הראוייה לחקירה בפני עצמה, לאור המעורבות של תמי לשם בתוקף תפקידה הקודם כחברת מועצת הכבלים, במכרז לשידורי ערוץ הכנסת, והצבעתה פעמיים בעד זכיית "ערוץ 20", במכרז להפקת "ערוץ הכנסת"', מבלי שאיש יידע שהיא עתידה לעבור לכנסת מיד בסיום המכרז, בניגוד לחוק התקשורת סעיף 6ג).

אני יוצא כאן בקריאה גלויה למשרד המשפטים, שלא להגן בבג"צ על החלטת מועצת הכבלים לבחור את "ערוץ 20" כזוכה במכרז "ערוץ הכנסת". זה המקום לחזור על הכשלים העיקריים במכרז: ערוץ פורע חוק (כהגדרת מועצת הכבלים והלוויין), חסר נסיון באקטואליה, הצעתו אינה עומדת במבחן כלכלי ולכן ברור, שהוא (שוב) לא יעמוד במחוייבותיו, היו חברי מועצה שלא השתתפו בהצבעה במכרז כמחאה וכן, ההצבעה הבלתי חוקית של תמי לשם ומימון שמילה במכרז זה (אסור היה להם  בכלל להיות חברי מועצה). 

למיטב הבנתי, הבג"צ אותת ומאותת לרשויות המדינה, שהוא לא הולך לאשר את "המכרז התפור" הזה ולכן הסכים לתת צו ביניים (של הקפאת המכרז עד הודעה חדשה). יתר על כן, לא זו בלבד שאסור, לעניות דעתי, למשרד המשפטים להגן על המכרז "המוזר" הזה, משרד המשפטים בעצמו מן הראוי, שיחליט להורות על פתיחה בחקירה פלילית בנוגע למכרז והאם מדובר בהטייה של מכרז כדי להשתלט על "שידורי הכנסת".

להערכתי הצנועה - יש סיכוי לא מבוטל, שאכן, בסופו של דבר, משרד המשפטים יסרב להגן על מועצת הכבלים והלוויין בבג"ץ.

לכן, כל המהלכים, כפי שחשפנו כאן ובכתבות הקודמות בנושא הנדון, מחזקים את הצורך הדחוף בהקמת "רשות לתקשורת", רשות עצמאית, שתפעל לטובת הצרכנים ולא נגד הצרכנים ולטובת בעלי ההון וה"מקורבים לצלחת" של מקבלי ההחלטות, בניגוד מוחלט לחוק ולאחריות המוטלת על משרד ממשלתי חשוב ובעל כוח כלכלי עצום, כלפי השחקנים הגדולים בשוק.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים