Telecom News - יישום החלומות על מעבר רשתות הסלולר בישראל ל-5G נדחה עד 2023

יישום החלומות על מעבר רשתות הסלולר בישראל ל-5G נדחה עד 2023

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> יישום החלומות על מעבר רשתות הסלולר בישראל ל-5G נדחה עד 2023
כך חשף נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת, אגב סקירת פעילות המשרד בכנס בנושא 5G... מכרז התדרים ל-5G, שתוכנן ל-2018, נדחה ל-2019. בעולם הרחב לא ממתינים ל"ספינולוגים" ונעים במהירות ליישום 5G ולהוצאת תדרים בכמויות לשוק הסלולר, בהקצאות ובמכרזים המתנהלים ממש כעת, בכל רחבי העולם (חוץ מבישראל). נראה, שישראל תהיה האחרונה בעולם ליישם 5G. עדכון בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 22.11.18, 07:00נתי כהן

ארגון GSA הבינלאומי פרסם אך בשבוע החולף 2 מסמכים חשובים ביותר בתחום ההתקדמות העולמית לכיוון 5G:
  • סטטוס מעודכן על המעבר מטכנולוגיות דור רביעי LTE לטכנולוגיות דור חמישי 5G. הדו"ח המלא נמצא כאן למתעניינים. בקצרה: 182 ספקי סלולר ב-78 מדינות החלו ליישם או נמצאים בתהליכים ראשונים של יישום 5G ללקוחותיהם. בשוק יש כבר 4 מוצרי רשת בתקני Cat 18 המתאימים ל-5G וגם ל-Giga-LTE עם ביצועים של גיגות באוויר, ובקרוב מאוד יושקו מכשירי סלולר ובכמויות ל-5G. סמסונג כבר השיקה סמארטפון ב-Cat 18 התומך בגיגות ובקרוב מאוד נראה מכשירים מיצרנים נוספים (חברת וואווי כבר הודיעה, שתשיק בתחילת 2019 מכשיר סלולר התומך מלא ב-5G, אחרי שכבר השיקה נתב ביתי ל-5G, שכבר פועל בשוק בכמה מדינות ברחבי העולם). אגב, בסין כבר החלו בהכנות לקראת המעבר ל-6G, הדור הבא בסלולר.  
  • סטטוס הקצאת תדרים ל-5G. הדו"ח המלא נמצא כאן למתעניינים. ההתקדמות היא מהירה ביותר בכל מדינות העולם כולל במדינות העולם השלישי (שלא לדבר על חלק ממדינות ערב, שנמצאות ממש בחזית ההתקדמות העולמית). בקצרה: כבר 45 מדינות הקצו תדרים ל-5G וכל שאר העולם (חוץ מישראל) ייעשה זאת ממש בקרוב. אנחנו לא ארה"ב, בה הנשיא מעורב אישית בנושא ודוחף אותו במרץ
העולם רץ מהר קדימה (תחזיות מעודכנות ל-2019 נמצאות כאן, למתעניינים), זה לא הפריע בכלל למנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן (בתמונה למעלה משמאל), לפזר (בכנס שהוקדש ל-5G...) סיסמאות באוויר בקצב. המדובר בסיסמאות וחלומות, שפיזרו המנכ"לים שקדמו לו, וזו הייתה הבמה, שבה הוא החליט לחשוף את העובדה, שמכרז התדרים ל-5G נדחה ל-2019 (מועד פרסום מדיניות תדרים בישראל - נעלם מסדר היום, כך גם סידור "סדין התדרים" והקצאת תדרים נוספים ל-WiFi ולצרכים של "ערים חכמות"), והעיקר: ישראל תהיה המדינה האחרונה בעולם ליישם 5G.

לא מאמינים? אז הנה הציטוט היישר מדבריו:
דברי נתי כהן

איך נפלנו לבור כזה עמוק בתחום הסלולר עם נתי כהן המנכ"ל?
ההסבר המרכזי: נתי כהן הפך, כפי שחשפנו כאן, ל"יו"ר קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת". זה נושא לחקירה, שטרם בוצעה. כך, משרד התקשורת הפך למשרד ממשלתי, שמשרת אינטרסים, שאינם האינטרסים של הציבור ושל תושבי מדינת ישראל.

המשרד נכשל בכל מהלכיו בעשור האחרון, וזאת לא רק אני אומר וכותב יום אחרי יום בעשור האחרון, אלא גם סמנכ"ל בכיר במשרד התקשורת אומר וכותב כך, באומץ ובגלוי. 

יש גם בכירים נוספים במשרד התקשורת, מנהלים אחראים מתחת לדרג המנכ"ל, שנושאים באחריות אישית לכאוס, לחדלון ולהידרדרות של ישראל בכל קנה מידה השוואתי בינלאומי. כרגע ולעתיד הנראה לעין זה אשר ביטון (כמפורט כאן, למי שפספס), ומי שהיה ממונה על תחום התדרים במשרד, מתחילת העשור ועד לאחרונה הוא נתי שוברט, ש"תרומתו" להכרה של ITU ב"מדינת פלסטין" הייתה מכרעת (כמפורט כאן, למי שפספס). 

הסיסמאות והחלומות, שנתי כהן מפזר כעת (וכתבים של כלי תקשורת שאין להם שמץ של מושג בתחום הזה, מצטטים אותו בלי שום בדיקה, בסגנון "פראבדה". אגב, משרד התקשורת כנראה משלם 520 ש"ח לאחד מכלי התקשורת, על כל פרסום ידיעה חיובית על נתי כהן והמשרד), ספינים כאלה בדיוק פוזרו בחלל האוויר גם ע"י מנכ"לים קודמים. למשל, ע"י שלמה פילשלמה פילברבר ("עד המדינה", בתמונה משמאל), שהשמיע בדיוק אותן סיסמאות והבטחות שווא לציבור (למשל כאן וכאן).

אנו חזינו במדויק (למשל כאן), שכל התכניות הללו לא תצאנה לפועל, וזה בדיוק מה שקרה.

תכניות העבודה של משרד התקשורת ל-2017-18 פורסמו כאן, וחזינו בברור כבר ב-2016, שהן לא תוגשמנה. סיכום שנת 2017 הראה אכן, ששום דבר לא התקדם ולא בוצע, בדיוק כמו שחזינו. ניתן לקרוא את פירוט הכישלון המהדהד הזה במאמר: "משרד רוה"מ: משרד התקשורת כשל בביצוע כל המשימות שתוכננו על ידו ל-2017".

השנה (2018) ו-2019 לא תהיינה שונות, כפי שכבר ניתחנו כאן, לאחר אישור תקציב 2019 בכנסת. 

די בדומה לכל מה שהיה בעשור האחרון: משרד התקשורת הוא בזבוז אחד ענק של כספי משלמי המיסים, משום שהמשרד הזה לא מצליח בעשור האחרון להוציא לפועל שום משימה משמעותית המוטלת עליו (על פי החלטות ממשלה וכנסת ברורות), שום משימה המקדמת (ולא הורסת) את שוק התקשורת למאה ה-21, במשך כל השנים הללו.

כעת אנו לקראת סיכום 2018 וכבר ברור, שגם 2018 היא שנה אבודה, בזכות שר ומנכ"ל מעופפים בחלל, ללא כל קשר לכוח המשיכה של כדור הארץ. הם מקבלים תאוצה וכוח גרביטציה רק מבקשות להקלות ברגולציה של חבריהם (כלומר: הטייקונים, הלוביסטים, המקורבים לצלחת ומנהלי חברות התקשורת הגדולות). 

תכניות העבודה של משרד התקשורת ל-2018 עודכנו במהלך 2018 (בפברואר 2018 - כאן), אבל ברור לכל מי שקורא עברית בלי ניקוד, שזה הכל שטויות. חלומות וספינים של אנשים המנותקים מכל מציאות.

הנה כאן צילום התחזיות המעודכנות של משרד התקשורת בתחום הנייד ל-2018:
תחזיות משרד התקשורת

ברור, גם לפי הצהרות המנכ"ל מאתמול, בכנס 5G, ששום דבר מזה לא ייושם ב-2018. "לא דור 5 ולא נעליים". "ועדת המכרזים" לתדרים החלה לפעול ב-2017, וכפי שחזינו אז, הכאוס הזה נמשך כבר כמעט שנה וחצי. פשוט, "עובדים על הציבור בעיניים". אז דובר על מכרז לתדרים לדור 4 ולדור 5. בינתיים, תדרים לדור 4 חולקו "מתחת לשולחן ובהסתר" וה"ישראבלוף" הבלתי חוקי של שת"פ אנטנות בסלקום - הושלם. ככה איבדנו עשור בשוק התקשורת וזה ממשיך להידרדר לתהום במהירות. 

לסיכום:
כל חוק התקשורת הישראלי, תקנותיו, רישיונות חברות התקשורת ומסמכי מדיניות השר והחלטת הממשלה והכנסת, כולם ביחד הם "מסכת צרכנית" אחת ענקית, שנועדה להפעיל את המשרד הממשלתי הקרוי משרד התקשורת, לטובת הציבור והצרכנים בישראל.

אולם, אצל נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת הנוכחי ובגיבוי מלא של שר התקשורת איוב קרא, נולד בישראל חוק אחר לגמרי, "חוק עידוד וקידום הטייקונים והאינטרסים הכלכליים האישיים שלהם, ובמיוחד אלה של סלקום ושות'". זה בדיוק מה שהוא (נתי כהן) אמר במו פיו:
  • "אני לא המשרד לענייני צרכנות, ואני לא רוצה שזה יהיה התפקיד שלנו".
  • "בסוף אני רוצה להגיע למצב שלניר שטרן, מנכ"ל סלקום, תהיה אופציה להשקיע עצמאית או לשלם לבזק ולעבור דרך התשתיות שלה".
יודגש, שההטבות הרגולטוריות לסלקום ושות' לא היו רק בעניין IBC - אנלימטד. זה החל הרבה קודם לכן. אנו נמצאים במצב של "איש הישר בעיניו ייעשה". ה"ישארבלוף" הפך לנורמה

היעדר שיטות עבודה סדורות והיעדר "עבודת מטה" ושיתוף אמיתי, מלא ושוטף (ושקוף), של הציבור ונציגיו המוסמכים, מסייעים להנציח את הכאוס והפרות הנורמות והחוק ומספקים את היכולת לחלק "הטבות וצ'ופרים" של בין עשרות מיליוני ש"ח ועד למיליארדים ל"מקורבים לצלחת", כל יום.

אם כולם יצטרכו לעבוד בשקיפות ולפי כל החוקים, התקנות ותנאי הרישיון,
 אז פתאום אתם תדעו מהם האינטרסים הכלכליים האישיים ומה היקפם, של מי מראשי משרד התקשורת בעבר ובהווה (וזה לא רק ביבי ופילבר), בכל המהלכים הבלתי חוקיים (לכאורה), שתיארתי בחודשיים האחרונים, בעשרות רבות של כתבות תחקיר (והכל מבוסס על מסמכים, "שחור על גבי לבן"), מה שאני מכנה "תיק 5000"...

לא פלא, ש"חסידי סלקום בצמרת משרד התקשורתדהיום, לאחר ש"חסידי בזק" בצמרת המשרד סולקו בבעיטה אדירה בקיץ 2017יכולים לעשות כרצונם, מחוץ לכל חוק ולכל נורמה רגולטורית אפשרית, וגם לדאוג לירושה נהדרת וממש ענקיתהכל על חשבונכם, לצאצאים וליורשים של עורכי הדין של אנלימיטד \ IBC, וגם לבכירים אחרים בצמרת משרד התקשורת, בעבר ובהווה

אם לא די בכך, בריאיון לגלובס (כאן), סמנכ"ל הכלכלה של המשרד (ד"ר עופר רז-דרור) אמר כך: "ניכנס בבזק עם הראש בקיר - עד שתפעיל את רשת הסיבים שלה". ללא ספק מדובר באמירה מטורפת לחלוטין של אדם שבכלל לא מבין מה תפקידו במשרד התקשורת. מדובר באדם שיש לפטר אותו וכמה שיותר מהר, לאור הנזקים שעשה ושייעשה לשוק התקשורת, עם השקפת עולם מעוותת וחמורה ביותר שכזו. 

רק פירוק המשרד הכושל הזה והקמת "רשות לתקשורת" תוכל (כנראה) לשנות את הכיוון, שבו שוק התקשורת הישראלי הולך בו. אין שום פתרון קסם אחר ולכן, כל עוד זה לא קורה, "המלך ימשיך להיות עירום".

עדכון 14.12.18, 19:00: על פי דו"ח חדש נכון ל-13.12.18, כמעט בכל מדינות העולם הנאור יש כבר הקצאת תדרים ל-5G. הדו"ח המעודכן של ארגון GSA לנושא הקצאת תדרים ל-5G מצוי כאן להורדה - למתעניינים. 

בישראל, ביום 27.12.18 משרד התקשורת מתכוון לבצע "ספין" של Fake News, על התכניות שהוכנו ללא כל שיתוף של הציבור ו\או נציגי הציבור המוסמכים, תוכניות למכרז של 5G, שיתבצע במחצית 2019 ונראה בישראל 5G אולי בתחילת 2020. 

עדכון 16.2.20: פורסם כאן כי: "שירותי הדור החמישי יושקו בישראל ב-2025. כך בישר נתי כהן, מנכ''ל משרד התקשורת". כלומר: התחזית הפסימית שלי לגבי דור 5 בישראל - שלא יהיה לפני 2024התממשה. התודות לצמרת משרד התקשורת הישראלי, שהובילה אותנו היישר לתהום.

עדכון 4.8.20: מכרז ה-5G החל, כך שיהיה 5G בישראל כבר בחודשים הקרובים, לא לפי התחזית הראשונה הזו שהשמיע המנכ"ל לשעבר. 

FAILURE FREE
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים