Telecom News - המפגש המוזר והמטריד של מנכ"ל משרד התקשורת עם מנכ"לית בזק הפורשת

המפגש המוזר והמטריד של מנכ"ל משרד התקשורת עם מנכ"לית בזק הפורשת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> המפגש המוזר והמטריד של מנכ"ל משרד התקשורת עם מנכ"לית בזק הפורשת
שר התקשורת איוב קרא ידע לבטל את המפגש שלו עם מנכ"לית בזק סטלה הנדלר, שהתפטרה ויש לה כבר מחליף (נותרו לה שבועות בודדים על הכיסא). זה לא מנע ממנכ"ל המשרד נתי כהן לבצע סדרת מהלכים תמוהים וחמורים מכל היבט ציבורי ואתי, בהתייחסות השגויה שלו לתחום פריסת הסיבים לבתים בישראל ולשמירה על נורמות התנהגות המצופות ממנכ"ל של משרד ממשלתי חשוב ביותר. 
מאת: אבי וייס, 27.6.18, 14:20סטלה הנדלר

למנכ"לית בזק הפורשת (סטלה הנדלר, בתמונה משמאל), נשארו עוד כמה ימים עד שבועות בודדים בתפקיד. המחליף שלה כבר מונה (דודו מזרחי), אבל זה לא מנע ממנכ"ל משרד התקשורת החדש (יחסית), נתי כהן, ליפול לתוך כל בור אפשרי ולנהל את שוק התקשורת בחלטורה וכאוס מדהימים (בדיוק כמו 3 קודמיו בתפקיד המנכ"ל, שסיימו את הקריירה שלהם, כל אחד בצורה מפתיעה אחרת...). 

סטלה הנדלר, שהתפטרה במרץ 2018, אך "משכה" עד היום בתפקיד (ותמשיך בו עד סוף אוגוסט 2018), עד שאותר לה מחליף, הייתה רגילה "לערבב" (בלשון עדינה) את ראשי משרד התקשורת במשך שנים, ולא רק את שלמה פילבר (המנכ"ל לשעבר, "עד המדינה"). אלא גם בעלי תפקידים בכירים אחרים, כמתואר למשל בחשיפה הנוגעת לשמילה מימון: "חשיפה: מי נפגש בלילה במודיעין עם סטלה הנדלר (מנכ"לית בזק) ולמה?". הוא נפגש איתה כמה וכמה פעמים, לא רק במודיעין, בלילה (כמפורט בכתבה הזו). 

סטלה הנדלר ניסתה להיפגש גם עם השר איוב קרא (כמפורט כאן), אך השר איוב קרא היה מספיק זריז ופיקח לבטל את המפגש עימה, אחרי שזה נחשף בערוץ 10, נושא, שנותח אצלנו בהרחבה כאן

בינתיים, היו עוד כמה התפתחויות חשובות בעניינה של סטלה הנדלר, (שממתינה להחלטת הפרקליטות על אפשרות הגשת כתבי אישום מאוד חמורים, בעניינים, שבהם היא מסובכת עד צוואר, נושאים שטרם התקבלה בהם החלטה בגלל מורכבות החקירה, גם בגלל עדות "עד המדינה", במסגרת "תיק 4000"), למשל קנס ענק וחמור ביותר, שהוטל עליה לאחרונה (אישית) ועל בזק, רק בגלל נושא פריסת הסיבים לבתים (מפורט כאן).

תמצית הודעת הרשות להגבלים עסקיים מצויה כאן בתצלום והיא מדברת בעד עצמה (בהודעה לא מוזכר שמה של סטלה הנדלר, כי הרשות להגבלים עסקיים הייתה "עדינה" בהודעתה לתקשורת, מול מה שהופיע בגוף ההחלטה עצמה):
הרשות להגבלים עסקיים

כך, על הרקע הזה, שלחנו ביום 23.6.18 את השאלות הדחופות הבאות לצמרת משרד התקשורת:
"בגלובס פורסם, שמנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן ביקר במתקני בזק בראשל"צ לבחון את נושא "פריסת סיבים לבתים" ונפגש עם המנכ"לית המתפטרת של בזק (שנותר לה עוד שבוע בתפקיד [עדכון המערכת: יו"ר בזק החליט שהחפיפה תימשך עד סוף אוגוסט 2018]).
מדוע מנכ"ל משרד ממשלתי, שאמון (גם) על הפיקוח והאכיפה על בזק, נפגש עם מנכ"לית, שהתפטרה מתפקידה, רק בגלל חשדות כבדים לפלילים [שטרם הוכרעו] ועומדת כעת בפני החלטת הפרקליטות על אפשרות להגשת כתב אישום נגדה (בין היתר, בגלל נושאים הנוגעים לתוכן הסיור של המנכ"ל בבזק)?
בנוסף, אותה מנכ"לית קיבלה אך לאחרונה קנס אישי ענק (בנוסף לקנס הענק, שקבלה חברת בזק), מהרשות להגבלים עסקיים, נושא הנמצא עדיין בברור משפטי, קנס, שניתן בדיוק בגלל אותם הנושאים, שהמנכ"ל ביקר בגינם בבזק ("פריסת סיבים לבתים").
הרי לבזק מונה מנכ"ל חדש, שכרגע בחפיפה ועוד זמן קצר ייכנס רשמית לתפקידו.
למה אי אפשר היה להמתין עם הביקור בבזק עוד שבוע (או לחילופין לקיים אותו עם המנכ"ל המיועד הנכנס, שאין כנגדו שום האשמות פליליות או קנסות ענק אישיים בגין נושא פריסת הסיבים לבתים). 
מלבד זאת, מדוע המנכ"ל נפגש עם בזק בנושא זה כעת (ובכלל), במקום להיפגש קודם כל (ואולי רק) עם נציגי הציבור, כדי לשמוע מנציגי הציבור מהם הצרכים של הציבור בנושא הזה ("פריסת סיבים לבתים").
הרי המנכ"ל אמור לטפל במתן פתרונות לצרכי הציבור והוא לא אמון בכלל על מתן פתרונות כלשהם לצרכים הכלכליים והעסקיים של בזק ובעלי המניות שלה, או לפתור בעיות כלכליות למי מהתחרים שלה".

תגובה לא קיבלנו, לא שלא ניסינו לקבל. ככל שנקבל תגובה, נעדכן בהתאם. די ברור לקוראי אתר זה, שלא נקבל תגובה (זו עבירה פעוטת ערך של המנכ"ל, מול שאר העבירות, לכאורה, שאנו חושפים, כמעט כל יום, באתר זה, בעניינו).  

בהערת אגב חשובה נציין, שבדיוק בזמן שמנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן לא מוצא זמן להיפגש עם הציבור ונציגיו המוסמכים, וקודם כל לשמוע אותם ואז היה מגיע (אולי) למסקנה הברורה, שכל מה שמנכ"לית בזק והצוות, שנלווה אליה, הראו לו בביקורו בבזק בראשון-לציון לא רלבנטי לצרכי השוק היום ומחר וזה לכל היותר בבל"ת, הוא כן מוצא זמן להפגש עם אלה, שהוא אמור לפקח עליהם ואמור להטיל עליהם גם כן קנסות ענק, ואולי להמליץ לשר לשלול להם את הרישיון, בגלל שהם מצפצפים על החוק ועליו.

מולו, שר התקשורת איוב קרא המשיך בגישה הנכונה שלו: להיפגש עם נציגי הציבור. בדיוק ביום בו המנכ"ל נתי כהן נפגש עם מנכ"לית בזק הפורשת (ולא ברור כרגע ביוזמה של מי, התקיימה הפגישה המוזרה ביותר הזו, דווקא כעת). 

ביום 21.6.18 השר איוב קרא נפגש (על פי הדיווח של השר) עם ראשי המועצות, בעלי תפקידים הבכירים וחברי המועצה של היישובים הבאים: שלומי, חורפיש, בית-ג'ן ובית-זרזיר. אלה "נציגי ציבור" מובהקים ומצויינים, שמתאימים מאוד למפגש ולדו-שיח עם השר, שרואה את עצמו (ובצדק), כנציג ציבור.

יש מספיק "נציגי ציבור", שמתאימים לדו-שיחה שוטף עם המנכ"ל, אבל מנכ"ל משרד התקשורת מעדיף להיפגש רק עם מנכ"לית הוט, מנכ"לית בזק, וכיו"ב...

אין שום רגולטור לתקשורת בעולם שנפגש כך עם צמרת הגופים המפוקחים על ידו. זה דבר בלתי מתקבל על הדעת מבחינה אתית, ציבורית, מוסרית וחוקית. 


מאז ימי השר אריאל אטיאס, כל השרים מאז ועד איוב קרא, וןגם המנכ"לים שהיו במקביל לשרים, "לא ספרו את הציבור ממטר" ונפגשו רק עם בעלי ההון, "המקורבים לצלחת", הלוביסטים ומנכ"לי החברות המפוקחות על ידם בשוק התקשורת. ככה שוק התקשורת התנהל ועדיין מתנהל, גם כעת, אצל נתי כהן

נתי כהן (בתמונה משמאל), כנתי כהןנראה לא יודע מי הם "נציגי ציבור" ואיך מקבלים משוב מהציבור, מה הציבור צריך ומה אפשרי ליישם, גם בתחום פריסת הסיבים לבתים (אולי בכלל לא צריך סיבים לבתים...).

מיומו הראשון בתפקיד מנכ"ל (ועד רגע זה), הוא החל "לעבוד בשירות קליקת אוהדי סלקום בצמרת משרד התקשורת". זה לא דבר שיכול להביא איזו בשורה מועילה או בכלל, לבזק (או להוט). 

במקום להקים "צוותי עבודה" מול בזק, כדי לפתור לבזק ולבעלי מניותיה את בעיותיה הכלכליות והמבניות ו"לעבוד בשירות בזק", צוותים, שלא יבילו אותו לשום מקום טוב (או בכלל), המנכ"ל יכול היה לנהל דו-שיח פורה ומעמיק עם הציבור ו"נציגיו המוסמכים" (כמקובל אצל רגולטורים לתקשורת בעולם הנאור), ולהגיע לתובנות אחרות ונכונות יותר, מאשר הדרך השגויה, הכאוטית והבלתי חוקית שבה הוא הולך, ממש מהיום הראשון שלו בתפקיד (כמפורט למשל: כאן, כאן, כאןכאן, כאןכאן, כאןכאן, כאן וכאן).

לעניין הספציפי והטכנלוגי של הפס הרחב בתשתיות בזק, כתבתי מאות מאמרים בנושא ונרכז את החידושים במאמר נפרד. נתי כהן כנראה לא מכיר מה שיש בשוק התקשורת העולמי (וגם המקומי), אם הוא נפגש כעת עם צמרת בזק ועם מנכ"לית שמעשיה שנויים במחלוקת (בלשון המעטה), שנמצאת עם "רגל אחת בחוץ", כדי לבדוק פריסת סיבים בטכנולוגיות של העבר, שמתאימות לרגולציות שאין בישראל וגם לא תהיינה בטווח הזמן הנראה לעין, בגלל מחדלי משרד התקשורת בעשור הנוכחי

אני כמעט משוכנע, שמנכ"ל משרד התקשורת לא קרא את קובץ "כללים, נהלים והנחיות למנהלים כלליים ומוקבליהם, בשירות המדינה" ואת המסמך החשוב ביותר: "קוד אתי לשירות המדינה", ולכן כנראה גם לא נתקל, בין היתר, בפסקה החשובה ביותר הבאה, שמסתתרת באחד מהמסמכים הללו:
קוד אתי לעובדי המדינה

לסיכום:
ללא ספק, מדובר כאן ב"ליקוי מאורות" חמור ביותר מצידו של מנכ"ל משרד התקשורת, תקלה מהותית בתפקוד, שמהווה פשוט "אסון" לשוק התקשורת וליכולת של השוק הזה לצאת מהבורות הרבים שאליהם הוא נפל בעשור האחרון.
המשך יבוא ודי בקרוב.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים