Telecom News - התכנית להקים רשת אינטרנט אולטרה מהיר (סיבים) בכל יישוב בפריפריה - מתה!

התכנית להקים רשת אינטרנט אולטרה מהיר (סיבים) בכל יישוב בפריפריה - מתה!

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> התכנית להקים רשת אינטרנט אולטרה מהיר (סיבים) בכל יישוב בפריפריה - מתה!
התכנית של שר התקשורת, יועז הנדל, והמנכ"לית, לירן אבישר בן חורין, שפורסמה ב"תרועה רמה", ושנועדה לייצר סוג חדש של רישיון כדי לאפשר פריסת סיבים ביישובי הפריפריה, נולדה בחטא, נועדה לחפות על עבירות ועבריינים, והיא, ככל הנראה, שבקה חיים, בדיוק כפי שצפיתי. רק טרם הוצאה תעודת פטירה רשמית וסדרי ההלוויה מוסתרים מהציבור. עוד פאשלה, שלא רוצים שתדעו.
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 14.12.20, 07:10חה"כ יועז הנדל

בלי כל קשר ל"מתווה הסיבים", שנדחף בכוח ע"י צמרת משרד התקשורת בשת"פ ובתיאום עם האינטרסים הכלכליים של צמרת קבוצת סלקום\IBC, נושא בעל ניחוח פלילי חזק, לכאורה, נושא הנמצא כעת בדיונים הזויים בוועדת הכלכלה של הכנסת, שר התקשורת, יועז הנדל, (בתמונה משמאל), "רקח" עוד תוכנית לפריסת סיבים לבתים ביישובי הפריפריה.

מדובר במתווה מקביל, שלא דורש חקיקה והוא נולד במשרד התקשורת, כנראה, לפי רעיון של השר (הרגולציה בפועל נולדה מיוזמה וניסוחים של "הקליקה"), מתווה, שמופעל בנפרד לחלוטין מ"מתווה הסיבים" (שמשום מה כן עובר הליך של חקיקה), והמתווה הזה פורסם ברבים לאחר שימוע שנערך בנושא זה.

הכותרות הבומבסטיות (והשקריות) של השר והמנכ"לית מ-14.10.20 דוגמת: "משנים את כללי המשחק - מהיום כל יישוב יוכל להקים רשת אינטרנט אולטרה מהיר (סיבים) משלו" (כותרת המשנה: "משרד התקשורת יוצא במדיניות חדשה, שתגשר על הפערים בין פריפריה למרכז ותאפשר ליישובים קטנים ומרוחקים להתחבר לתשתיות אינטרנט אולטרה מהיר כבר עכשיו. השינוי במדיניות יוביל להסרת חסמים ומאפשר לשחקנים קטנים (לוקאלים) להכנס לשוק התקשורת ולהציע את שירותיהם בפרישת תשתית אינטרנט אולטרה מהיר") ו-"הסרת חסמים לעידוד פרישת תשתיות פס רחב" - התנפצו במהירות על קרקע המציאות, בדיוק כפי שחזיתי. 

את ההחלטות הללו פרסמנו בהסתייגות רבה (כאן), ולאחר בדיקות והצלבות (ושאלות חשובות רבות, שלא נענו, ע"י צמרת המשרד), פרסמתי את הניתוח שלי לנושא זה, בצורה מאוד חדה, נוקבת ומומלצת לקריאה למי שפספס: "השר יועז הנדל ממהר לנסות ו"להלבין" עבירות פליליות (לכאורה) של עצמו!".

כותרת המשנה של הכתבה הזו: "שר התקשורת יועז הנדל יהיה השר הראשון בממשלה הנוכחית, שהחלטותיו הועברו לחקירת המשטרה על פי החלטת מ"מ פרקליט המדינה (זה היועמ"ש ד"ר מנדלבליט). פרטי המעשה ייחשפו על ידנו כשנהיה בטוחים שלא נשבש החקירה.
במקביל, כדי לנסות ו"להלבין סדרת עבירות" נוספות שלו עצמו, לכאורה, שנמצאות כעת בבדיקה אצל היועמ"ש, הוציא השר במהירות אמש רגולציה חדשה המלווה בסיסמאות וספינים שקריים לרוב, שנועדו להסתיר את המטרה האמיתית של רפורמת הסיבים החדשה כביכול הזו: "הלבנת עבירות" של עברייני תקשורת, שמספקים שירותים בלי רישיון, שזו עבירה פלילית של עד 3 שנות מאסר, שזה כולל את השותפים שלהם בנושא, לכאורה, שנתנו להם גיבוי וחיפוי (כלומר: השר יועז הנדל בעצמו).
זאת, בנוסף לרצון "לקושש קולות" למפלגתו החדשה. 
האם היועמ"ש\מ"מ פרקליט המדינה יחליט, שגם הסיפור החדש מאמש יועבר לחקירת המשטרה? נמתין ונראה." 

(למתעניינים: ההתפתחויות המעודכנות בנושא החקירה המשטרתית יש כאן). 

כעת, עברו בדיוק חודשיים מאז ההכרזה של השר יועז הנדל, ש"כבר עכשיו" היישובים בפריפרילירן אבישר בן חוריןה יקבלו חיבורי סיבים לבתים בהסדר החדש הזה, שהוא והמנכ"לית של המשרד (לירן אבישר בן חורין, בתמונה משמאל) המציאו "מקצה האצבע שלהם", בחוסר ידע והבנה מוחלט.

לאור מה שבדקתי, ובמיוחד, שהפריסה החדשה הזו נוגדת כעת את האינטרסים של צמרת סלקום \IBC, שלחתי את סדרת השאלות הדחופות הבאה לשר יועז הנדל ולצמרת משרד התקשורת:

"הנדון: מה מתפתח (או עלה על שרטון) בתחום 'הסרת חסמים לעידוד פרישת תשתיות פס רחב - החלטה'?
שלום רב,
1. ב-14.10.20 פרסם שר התקשורת הודעה לציבור תחת הכותרת: 'משנים את כללי המשחק - מהיום כל יישוב יוכל להקים רשת אינטרנט אולטרה מהיר (סיבים) משלו', ופרטי ההחלטה פורסמו תחת הכותרת: 'הסרת חסמים לעידוד פרישת תשתיות פס רחב – החלטה'.

אני ניתחתי את ההחלטות הללו כאן.

2. לא ידוע כמה חברות הגישו בקשה לקבל רישיון חדש, שנולד מההחלטות הללו: 'רישיון מיוחד לאספקת שירותי תשתית פס רחב' ולכמה יש סיכוי לקבל רישיון כזה, לאור הקשיים, שמיד אפרט.

3. בכל מקרה, כבר כעת מסתמן, שכל העניין הזה עתיד להיות פלופ אחד ענק, משום שמשרד התקשורת אומר, שלאלה שיקבלו רשיון לפרוס סיבים (עד 8,000 לקוחות, לפי מתכונת הרישיון החדש), הוא לא ייתן להם גישה ל'תיק שירות תשתית פסיבית' וישאיר אותם ללכת למו"מ עסקי עם המפעילים בעלי תשתיות פסיביות, תשתיות קנים וגובים, שבהם ניתן להשחיל סיבים.

4. חשוב להבין את ההבדלים בעלויות: 
כדי לחרוץ כביש ולשים בו סיב אופטי בעומק של כ-30 ס״מ, זה עולה משהו כמו 300 אלף שקל לק״מ, וביישוב ממוצע בפריפריה יש צורך במינימום של 10 ק"מ סלילה, שזה 3 מיליון ₪.
זה רק לרשת ה-Access ולא כולל את כל השאר, שמכפיל את ההוצאה.
וזה לא כולל הוצאות בלתי צפויות כמו 'זכות מעבר' ו'זכות גישה' בתשתיות עירוניות, ציבוריות ובמיוחד פרטיות, שיכולים להוביל את ההוצאה הזו עד לפי 3.
כלומר, הספק החדש בעל הרישיון החדש צריך בסביבות 10 מיליון ₪, לכל יישוב קטן.
לשום ספק לא יהיה ROI על הוצאה כזו. לעולם.

מול זה, להשחיל סיב בתשתית קיימת (של בזק/סלקום/IBC/ פרטנר והוט) יש מחירון ב'תיק שירות פסיבי', של כחצי ש"ח למטר, או 500 ש"ח לחודש לקילומטר, כלומר, כ-5 אלף ₪ לחודש ל-10 ק"מ (או 60 אלף ₪ לשנה).
על זה יש עוד סיכוי ל-ROI לבעלי הרישיונות החדשים.

5. אולם, כל ספקי התשתיות, שיש להם תשתיות של תעלות וקנים לסיבים ברחבי הארץ (בזק, הוט, IBC, סלקום ופרטנר), כבר הודיעו, ששום ספק חדש עם הרישיון החדש הזה לא יקבל אצלם גישה ל'תיק שירות תשתית פסיבית' בשום מחיר ובשום תנאי והם לא ייתנו לו להיכנס לתעלות הסיבים שלהם.

הם (הספקים החדשים) לא יקבלו מיפוי של התעלות שלהם ולא כלום. פשוט כלום מכלום.

לתפיסתם, הם (הספקים החדשים) יכולים לכל היותר להיות
ISP אצלם, למשל בהסדרי "שוק סיטונאי או דבר דומה (כמו שיש בפורטל של IBC). לא ספקי תשתיות סיבים.

6. מצב כאוטי זה ייאלץ את הספקים החדשים הללו לחפור במחירים, שציינתי לעיל, ו\או ללכת ולקנות בהרבה כסף קנים להשחלת סיבים ברחבי היישוב ממקורות וגופים אחרים (יש איסור להשתמש בתשתיות של העיריה, אבל, כנראה, יעשו כאן 'קומבינות' לא לקיים את האיסור הזה של המשרד, דוגמת העברת הבעלות על התשתיות הללו לחברות סמי-עירוניות נפרדות. זה לא יהיה זול, בכל מקרה).

7. כלומר: הספקים החדשים יבזבזו את זמנם וכספם, כדי להוציא רישיון חדש, אבל לפרוס סיבים לבתים: לא יוכלו.

8. שלא לדבר על המצב הכאוטי של 'הלבנת עבירות', של אלה שכבר רוכבים על תשתיות בזק (וקצת על הוט), בלי לשאול אותן בכלל, וזאת ללא כל חוק, רישיון מתאים ותכניות פריסה.

עניין זה טרם תוקן ברישיונות החדשים (כמנותח כאן), ונמצא כעת בעיון אצל המשנה ליועמ"ש (משפט כלכלי).

9. מה בדעת השר לעשות ולבצע, לאור העובדה, שהתכנית הזו, שהוא יצא בה לציבור 'בתרועה רמה', 'עלתה על שרטון' מיומה הראשון?"

תגובה לא קיבלתי. אי מתן תגובה לשאלותיי, שהבאתי לעיל, הוא לא הפתעה לקוראי האתר. לא שלא ניסיתי לקבל תשובות.
ככל שאקבל תגובה - אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל (לפחות לא מהשר יועז הנדל).
די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן).

על פי הדיווח בכלכליסט (כאן), לא פחות מ-17 בקשות הוגשו למשרד התקשורת לקבל את הרישיון החדש (!)

כך, התכנית החדשה הזו, שהמציאו השר והמנכ"לית, מיועדת לספקי תשתית חדשים, קטנים עד בינוניים, שיש להם כ-10 מיליון ש"ח בממוצע להשקיע בפריסת סיבים בכל יישוב בפריפריה, אלא אם כל התכנית הזו תעבור שינוי מהפכני וקיצוני, מקצה לקצה. אתם מכירים ספק כזה, שמסוגל לעמוד בדרישות הקיימות, במתווה החדש הזה - לפריסת סיבים בפריפריה? אני לא. כל 17 מגישי הבקשות למשרד התקשורת, ייפשטו את הרגל במהלך הזה, אם המהלך הזה לא ישונה מקצה לקצה.

מדובר בעוד "ישראבלוף" של השר יועז הנדל והמנכ"לית שהוא הצניח מ-Nowhere - על הראש של המשרד הזה. 

למי שלא קלט, הסיבה המרכזית להתעלמות ולהסתרה של החשיפות ואי מענה לשאלות שלי (כולל התעלמות מוחלטת מהחשיפה על חשד למעילה, לכאורה, של השר עצמו בכספי המשרד, חשיפה מלפני כחודשיים - כאן), ולהסתרה של העובדות המזעזעות הנחשפות בעשרות כתבות כמפורט בנספח א' במאמר כאן למטה, שכוללות סדרת החלטות מושחתות,לכאורה, רחבה ביותר, שהתקבלו בחשאי ע"י צמרת משרד התקשורת, היא די ברורה: השר והמנכ"לית רוצים להסתיר החלטות ופעילויותשיכולות להוביל, לכאורה, לחקירה פלילית כנגד צמרת המשרד, שהם עומדים בראשו.

יצוין, שאך לפני כמה ימים פרסמתי כתבת חשיפה מזעזעת נוספת אודות השר יועז הנדל, שפורסמה תחת הכותרת: "השר הנדל מסתיר שחיתות והחלטות שגויות במסגרת "מדיניות השקיפות"!". 

פרשה מושחתת, לכאורה, לא פחות, שחשפתי אך בשבוע שעבר בנושא אחר לחלוטין, היא תחת הכותרת: "חשיפה: מתי השר הנדל שינה את עמדתו בעניין החסימות של "ועדת הרבנים"?". תהיינה עוד התפתחויות לחשיפות הללו - כי זה לא נגמר, ואחת מהן, מזעזעת בחומרתה, כבר נחשפה כאן

מיד אחריה, חשפתי פרשה פלילית מחרידה וענקית, לכאורה, נוספת, שפורסמה על ידי (במקביל ל"גלובס") תחת הכותרת: "חשיפה: מה עומד מאחורי תרמית שר התקשורת "מהפכת הקליטה הסלולרית"!". עוד חשיפות מזעזעות בפרשה הפלילית (לכאורה) הענקית הזו תתפרסמנה ממש בקרוב. 

ואחריה הגיעה עוד פרשה נוראית, שכבר הועברה לטיפול היועמ"ש, בדרישה לפתיחת חקירה פלילית ושפורסמה כאן תחת הכותרת: "האם "משגיחת הכשרות" על נתניהו פיברקה לעצמה את הסדרי ניגוד העניינים?". בכתבה זו יש חשיפה מדהימה גם לגבי השר יועז הנדל עצמו (בחצי התחתון של הכתבה). 

ההסתרה וההתעלמות משאלותיי (אי מענה לשאלותיי, זו גם הפרת חוק, הנחיות היועמ"ש והתקשי"ר), היא, כנראה, הלקח העיקרי שהשר יועז הנדל למד מ"תיק 4000". 

אבל זה לא עזר ולא עוזר לו. מעשיו ייחקרו גם ייחקרו, במוקדם או במאוחר. 

למי שמעוניין לדעת יותר על החקירות הללו שבדרך, הן נמצאות בריאיון רדיופוני מדהים של אבי וייס (כ-11 דקות), עם המראיין אלי ציפורי מ"גלי ישראל". כולל חשיפות חדשות ובלעדיות אודות השר יועז הנדל, שנחשפו בימים האחרונים, בתחומים הגובלים בפלילים והתנהלות אנושית מחפירה ובלתי מתקבלת על הדעת. בתחילת הריאיון יש התייחסות לנושא הטיפול המזעזע של השר יועז הנדל בסוגיית גמלאי המשרד שבראשו הוא עומד. ההקלטה מצויה בלינק כאן: https://bit.ly/PoliceYoazHendel.

זה, שמדבר על "שקיפות", "ציונות", "קו המחרשה" ושאר סיסמאות וספינים נבובים ותלושים מכל מציאות, נוהג בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו ומטעה באופן קבוע את הציבור בכל תחום. 

הוא מספק גיבוי וחיפוי למעשים פליליים, לכאורה, בקנה מידה מחריד, גם בתחום הרישיונות החדשים שהוא המציא מדימיונו, כדי לנסות להלבין עבירות (של עצמו ושל אחרים), לפריסת תשתיות פס רחב בסיבים ליישובים קטנים ולאזורי הפריפריה. 

מביש ברמות-על, שזה שר התקשורת במדינת ישראל. 

דרושה ועדת חקירה (פרלמנטרית, או ממלכתית) לבדיקת שוק התקשורת בישראל והקמת רשות תקשורת לאומית. זאת, כי הנזקים ששר התקשורת יועז הנדל יצר ויוצר בשוק הזה עברו כל גבול וכל נורמה חוקית וציבורית. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן, שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).  

FIBER FREE


 
עדכון 16.12.20:
באלי ציפורי העלה כאן פוסט נוקב ביותר בזו הלשון:
חברי הכנסת של הליכוד: לאן נעלמתם עם מתווה הסיבים האופטיים השערורייתי של יועז הנדל שמגמד את תיק 4000 התפור.
***********************************************************************************************************************
שאלה פתוחה של אבי וייס לחברי הכנסת של הימין השפוי והציוני - שאני מסכים איתה לחלוטין ומצטרף אליה.
אתם צודקים מתמיד ומשמיעים את הקריאות הנכונות. אבל אלו רק סיסמאות ללא משילות. הבעיה שאלו שתפרו את תיק 4000 ואת תיק בזק שקדם לו (שכיום הוא חלק ממנו) הם עדיין בכל עמדות המפתח במשרד התקשורת ובקבוצת סלקום-IBC ומצליחים לנצל את חוסר המשילות של הימין בכלל והליכוד בפרט ומעבירים החלטות נגועות בפלילים ונגד האינטרס הציבורי, דוגמת "מתווה הסיבים", שעבר אתמול את הדיון האחרון בוועדת הכלכלה של הכנסת לקראת קריאה שנייה ושלישית במליאה. 
כך ממש אתמול, רק אתמול, השר יועז הנדל טרם הליכתו, בלי שום מחאה או הסתייגות ממכם, ביצע עוד 2 מחטפים בשירות "הקליקה" שתפרה את תיק 4000 ובכלל זה סילוק קבוצת הוט מתחרות בשוק הקווי והצטרפותה לקבוצת סלקום-IBC. מה עושים? למה נותנים ל"קליקה" שמתחילה ביועמ"ש מנדלבליטמומי למברגרדינה זילבר וכיו"ב ומטה עד היועמ"שית למשרד התקשורת דנה נויפלד ועוד, להמשיך לנהל את שוק התקשורת, נגד האינטרס הציבורי ובצורה לא חוקית לכאורה (כבר אושרה פתיחת בדיקה-חקירה ע״י היועמ"ש מנדלבליט מול "מעגלי הקומבינות")? 
איך תתקנו את בית המשפט העליון ואת תהליכי בחירת השופטים וכיו"ב, הנושאים שאתם מדברים עליהם בוקר וערב, בצדק, אם דבר כזה יחסית פעוט, אתם לא מסוגלים לעצור ולתקן?? 
פרטים נוספים יש כאן.

עדכון 21.12.20: פורסם כאן ע"י גד פרץ מ"גלובס": "מתווה הסיבים האופטיים אושר בכנסת בקריאה שנייה ושלישית". 
כפי שכתבתי לא אחת, מדובר במתווה שנולד מתוך מניעים מושחתים הראוים לחקירה ובכל מקרה, תוך כשנתיים יהיה צורך לתקן את הטעות הרגולטורית הזו. לא צריך את המתווה הזה לפריסת סיבים וממילא סיבים נפרסים (ולא מהבוקר, מזה שנים) בכל רחבי הארץ. הבעיות בתחום זה נעוצות בכלל בנושאים אחרים, שלא טופלו בשום היבט, במתווה "חוק הסיבים" הזה. 

עדכון 30.12.20ארז רביב מ-Davar1 פרסם כאן מאמר נוקב (כותרת בלבד): "משרד של שריר אחד. כך נראה משרד ממשלתי שאיבד כל יכולת ביצועית ונשאר רק עם הרגולציה. משרד התקשורת לא מתקצב תשתיות, אין לו מדען ראשי שיבחן טכנולוגיות ולא מחלקת מחקר שתבדוק מה קורה בשטח. כבר שנים שמשרד התקשורת עוסק רק ברגולציה וכשפורץ המשבר אין לו שום יכולת להגיב | פרשנות." מאמר מומלץ לקריאה. 

עדכון 3.2.21גד פרץ ב"גלובס" פרסם כאן מה שחזיתי מזמן (כותרת בלבד): "קטנים הסיכויים לאישור הרפורמה לביטול הפיצול באינטרנט בישראל. על פי הערכות, הצורך בשימוע משני שיסתיים בסמוך לבחירות מקטין את הסיכוי שניתן יהיה לקבל החלטות בנושא וככל הנראה הוא יונח לפתחה של הממשלה הבאה." מומלץ לקריאה. 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים